tarcza małazlote technikum perspektywy 1Perspektywy 2020 - srebrna odznaka Offic365 Web fb  e dziennik YouTube  instagram nowa ikona 1057 2227

user_mobilelogo

• Sukces ZSKU
60-lecie ZSKU - REJESTRACJA           DZIEŃ OTWARTY 11.03.2022            NABÓR 2022/2023

W NASZEJ SZKOLE NIE PŁACISZ ZA NAUKĘ!!!

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Jesteśmy szkołą, którą cechuje kreatywność, rozwój, odpowiedzialność i praca zespołowa.

Istotnym elementem Naszej Szkoły jest szacunek dla indywidualnego rozwoju każdego słuchacza i możliwie różnorodne wspieranie tego procesu. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla nabycia wiedzy i umiejętności zapewniających powodzenie w życiu. Wychowanie przez sztukę jest naszą strategią główną.

Uczestniczenie w działaniach artystycznych w naturalny sposób buduje u uczniów/słuchaczy poczucie własnej wartości i ducha współpracy, a także uczy odwagi zachęca do eksperymentowania.

Nasza Szkoła promuje wzajemne uczenie się i wspólne celebrowanie osiągnięć.

Uczeń/Słuchacz Naszej Szkoły posiada poczucie własnej wartości. Jest optymistą otwartym na świat i ludzi. Cechuje go tolerancja. Jest aktywny, sprawny i twórczy.

W skład zespołu wchodzą następujące szkoły:

szkoły młodzieżoweSZKOŁY MŁODZIEŻOWE

• X Liceum Ogólnokształcące,
  • Technikum nr 12,
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11,

SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

• Centrum Kształcenia Ustawicznego
    • Liceum Ogólnokształcące
    • Szkoła Policealne
    • Gimnazjum

INTERNAT z stołówką szkolną

KWALFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE dla wszystkich

internat

W szkole uczniowie mogą korzystać z:

• 30 klasopracowni, w tym m.in. sale do prowadzenia zajęć praktycznych z budownictwa i geodezji,
  • pracownie komputerowe,
  • pełnowymiarowej hali sportowej,
  • siłowni,
  • biblioteki z Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej,
  • gabinet lekarski,
  • internatu z 230 miejscami i stołówką,
  • sklepiku,
  • klubu młodzieżowego.

Szkoła zapewnia opiekę pedagogów a obiekt jest całodobowo monitorowany.
Nauczyciele z wyrozumiałością traktują uczniów, chętnie pomagając w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych. Każdy zespół klasowy uczestniczy w wyjazdach integracyjnych i bierze udział w różnorodnych imprezach kulturalnych.

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4